Yaşamın başladığı Sinpaş Altınoran’ın size özel etkinliklerine bir yenisini, teras spor etkinliği ile devam ediyoruz.  Altınoran Çarşı içerisinde hizmet veren Sports International ile ortak hazırlanan Teras spor etkinliği ile Ankaralılara spor’u daha fazla aşılamayı amaçlıyoruz. Bu spor organizasyonlarında neler mi gösteriliyor? Hadi birazda bununla ilgili bilgileri sizinle paylaşalım! 

Spor Etkinlikleri Sizlere Neler Sunuyor? 

Sports International’ın uzman spor hocaları, çeşitli spor ekipmanları ile spor hareketleri ve sporun yararları hakkında sizlere bilgiler veriyor. Spor hocalarımız sizinde bu hareketleri yapmanız ve bu hareketlerin siz de olan etkilerini görmek için sizi spora davet ediyor. Sevdiklerinizle spor ekipmanlarını deneyimlerken sporun eğlenceli ve güzel yanlarınını keşfetmenizi sağlamayı amaç ediyoruz. Sporun hem fiziksel hemde ruhsal olarak faydalarını sizlere neler katacağını da Sports International ekibi sizlere açıklıyor. Gün sonunda Sports International, fitness salonunun tüm spor etkinliklerini ve içerisinde yer alan ekipmanlar ile hangi hizmetleri verdiklerini sizlere sunuyor. Spor tutkunlarını ve spor’a dair bilgi sahibi olmak isteyenleri buluşturduğumuz etkinlikte değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

 Altıoran Çarşı’nın Serin terasında spor etkinliğini deneyimlemek için sizleri heyecanla bekliyoruz. Altınoran Çarşı’nın diğer etkinliklerini kaçırmamak için web sitemizde bulunan e-bülten’e kayıt olabilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Altınoran Çarşı Ankaranın En Gözde Çarşısı!

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir