İYİ BİR YIL

21 – 22 Aralıkta 
Pazar – Atölye – Söyleşi ALTINORAN Çarşı 
 Meydanda
Buluşuyoruz.

İYİ BİR YIL

Pazar, atölye ve Söyleşi etkinlikleri yaşam meraklılarını ve sürdürülebilir alışkanlıklarıyla tanışmak isteyen herkesi ‘iyi Bir Pazar’ çatısı altında toplamaya devam ediyor.

SANAT GÜNLERİ

Altınoran’da her sene düzenlenen Sanat günleri ile Ankaralıları etkinliğimizle buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Sanat atölyelerimize sizleri bekliyoruz.

İyilik Sende

En yeni tasarımları keşfedeceğimiz tanıtım stantları, iç dünyamızda yolculuğa çıkaran söyleşiler, eğlenceli atölyeler, güne enerjik başlamamız için eğitmenler.

Altınoran çarşı çocuk etkinlikleri

Altınoran Çarşı çocuklarınıza özel etkinliklerine devam ediyor. Çeşitli sanat gösterileri, Resim, atölye çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu etmeye devam ediyoruz.

her hafta sonu etkinlikleri

Altınoran Çarşı’da çocuklarınızın hafta sonunu dolu dolu geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirecek Uzay konulu eğlence merkezi, eğlenceli mutfak oyunları çocuklarınızı bekliyor.

dolu dolu etkinlikler

Dolu Dolu etkinlikler Altınoran çarşıda sizleri bekliyor. Ankaralı çocukları etkinliklerimiz ile mutlu etmeye devam ediyoruz. Sanat etkinliklerinden el becerilerine kadar bir çok etkinliği çocuğunuzla buluşturuyoruz.